WalkSelf โ€” Decode the version of you that's becoming.

Sains Data

Pembelajaran Mesin โ€” Belajar membina model yang membolehkan komputer belajar daripada data, mengenal pasti corak dan membuat keputusan dengan campur tangan manusia yang minimum.

๐ŸŒŸ Pilihan pelajar ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Pengenalan kepada Pembelajaran Mesin: Python, R, dan AI Terpakai

โ˜… 5.0 (1)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ’ผ Bersedia untuk bekerja ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Asas Sains Data Python dan Pembelajaran Mesin

โ˜… 4.0 (7)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŒŸ Pilihan pelajar ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Sains Data untuk Pemula: Python, Matematik, dan Pembelajaran Mesin

โ˜… 3.4 (7)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Asas Python untuk Sains Data dan Pembelajaran Mesin

โ˜… 2.0 (3)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŒŸ Pilihan pelajar ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Sains Data Python, Pembelajaran Mesin, dan Asas AI

โ˜… 3.4 (8)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Pembelajaran Mesin Python untuk Pemula: Sains Data Praktikal

โ˜… 3.2 (6)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ’ผ Bersedia untuk bekerja ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Python untuk Pembelajaran Mesin dan Sains Data: Asas Praktikal

โ˜… 3.5 (8)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ’ผ Bersedia untuk bekerja ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Pengaturcaraan Python untuk Sains Data dan Pembelajaran Mesin

โ˜… 3.8 (8)
Sijil Amali
RM 66
โšก Terbaik untuk permulaan ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Support Vector Machines dalam Python untuk Pembelajaran Mesin

โ˜… 4.0 (7)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Sains Data dan Pembelajaran Mesin Python dengan Pandas dan Scikit-Learn

โ˜… 4.0 (2)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ”ฅ Popular ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Bina Portfolio Pembelajaran Mesin Anda dalam Python

โ˜… 2.8 (5)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ”ฅ Popular ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Python Machine Learning: Asas dan Teknik Praktikal

โ˜… 3.3 (3)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Asas Sains Data: Daripada Data Mentah kepada Wawasan Pembelajaran Mesin

โ˜… 4.3 (3)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ’ผ Bersedia untuk bekerja ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Sains Data dan Pembelajaran Mesin: Panduan Pemula untuk Python dan AI

โ˜… 3.3 (7)
Sijil Amali
RM 66
โšก Terbaik untuk permulaan ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Asas Pembelajaran Mesin dengan Python dan Scikit-Learn

โ˜… 3.5 (4)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Pembelajaran Mesin Python dan Analisis Ramalan untuk Pemula

โ˜… 3.4 (5)
Sijil Amali
RM 66
โšก Terbaik untuk permulaan ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Asas Pembelajaran Mesin: Algoritma Teras dalam Python

โ˜… 4.0 (5)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ”ฅ Popular ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Python untuk Sains Data: Analisis Data Praktikal dan Pembelajaran Mesin

โ˜… 3.8 (4)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ† Paling popular ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Pembelajaran Mesin Tanpa Pengawasan dan Kluster dalam Python

โ˜… 3.8 (4)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Menyokong Mesin Vektor dalam Python: Pembelajaran Mesin Terpakai

โ˜… 3.5 (6)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ† Paling popular ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Python Data Science and Machine Learning: Panduan Praktikal untuk Pemula

โ˜… 3.5 (2)
Sijil Amali
RM 66
๐Ÿ”ฅ Popular ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Algoritma Pembelajaran Mesin: Daripada Teori kepada Implementasi Python

โ˜… 4.0 (6)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŒŸ Pilihan pelajar ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Applied Machine Learning with Python, Pandas, and Neural Networks

โ˜… 3.7 (6)
Sijil Amali
RM 66
๐ŸŒŸ Pilihan pelajar ๐ŸŽ“ Dengan sijil
Pembelajaran Mesin

Asas Pengaturcaraan Python untuk Pembelajaran Mesin

โ˜… 5.0 (2)
Sijil Amali
RM 66
Showing 24 of 110 courses